KIRIKKALE
31°

EN KIYMETLİ EMANETLERİMİZ


Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Şehit Uzman Çavuş Mustafa Uğurelli’nin ailesini ziyaret etti. Vali Makas, “Şehit ailelerimizle her fırsatta beraber olmaya özen gösteriyoruz. Vatan sizlere minnettar” dedi. Vali Mehmet Makas, ziyaret ve saha çalışmaları kapsamında Şehit ve Gazi ailelerini yalnız bırakmıyor. Bu kapsamda Vali Makas, Şehit Uzman Çavuş Mustafa Uğurelli’nin ailesini ziyaret etti. Ailenin hayır duasını alan Makas, “Şehit ailelerimizle her fırsatta beraber olmaya özen gösteriyoruz. Vatan sizlere minnettar” dedi.

Aile bireyleri yakından ilgilenen Vali Makas, “Şehit ailelerimizle her fırsatta beraber olmaya özen gösteriyoruz. Sizler bizlere şehitlerimizin en kıymetli emanetisiniz” dedi. Şehit Uğurelli’nin ailesi, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Ziyarete Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Çiğdem Açıkyıldız Kazel ve Şube Müdürü Anıl Keleş eşlik etti.

İlginizi Çekebilir

Teknik direktör Eken: “Hedefimiz üç puan”

İlginizi Çekebilir

Pamukçu; “Parti kapatılmasına karşıyız”

İlginizi Çekebilir

MHP heyeti sahada

Haber Yorumları

Yorum Yaz

74766

Hakkımızda

Son dakika haberleri hızlı ve tarafsız bir şekilde KirikkaleSonDakika.net'te okuyabilirsiniz!. Kırıkkale ile ilgili gündemdeki son dakika haberler ve yeni gelişmeler anında Kırıkkale Son Dakika'da!

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171