KIRIKKALE
31°

İbrahim Alsancak, CHP’den Bahşılı’ya talip

Kırıkkale’nin yakından tanıdığı isimler arasında yer alan İbrahim Alsancak, CHP’den Bahşılı Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için başvuruda bulundu. Alsancak, “Bahşılı’nın her alanda yatırım alması için elimden gelen çalışmayı yapacağım” dedi.


BAŞVURUSUNU YAPTI
31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında Bahşılı ilçesinde heyecan giderek artıyor. Çeşitli siyasi partilerden aday adayları, başkanlık için başvuruda bulunarak bu yarışta olduklarını gösteriyor. Kırıkkale’nin yakından tanıdığı isimler arasında yer alan İbrahim Alsancak, CHP’den Bahşılı Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için başvuruda bulundu. Alsancak, “Bahşılı’nın her alanda yatırım alması için elimden gelen çalışmayı yapacağım” dedi.

BAHŞILI İLÇESİNİ KAZANACAĞIZ
Alsancak, Bahşılı Belediye Başkan Aday Adaylığı başvuru evrakını CHP İl Başkanı Av. Onur Yüksel Bozdağ’a takdim etti. Bozdağ, Alsancak’a çalışmalarında başarı temenni etti. Alsancak, daha sonra CHP Kırıkkale Milletvekili Av. Ahmet Önal’ı da ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Önal, “Mahalli İdareler Seçiminde birçok bölge olduğu gibi inşallah Bahşılı ilçemizi de CHP’ye kazandıracağız” dedi.

KOLTUK DEĞİL, AYAKKABI ESKİTECEĞİZ
Başvuru sonrası açıklamalarda bulunan Alsancak, Bahşılı’nın her alanda en güzel hizmeti alması noktasında ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Alsancak, “Bahşılı Belediye Başkanlığı için Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adaylık başvurumuzu yaptık. Koltuk değil, ayakkabı eskitmeden geliyoruz. Sözde sahnede gençlerin diyerek ilerleyen zamanlarda projelerimizi açıklayacağız” dedi. Alsancak’ın başvurusunda CHP Başılı İlçe Başkanı Ebru Alsancak’ta hazır bulundu.

Haber:Süleyman Ok 
 

İlginizi Çekebilir

Varlı: “2023 yılında da ekonomi mücadelemizi sürdüreceğiz”

İlginizi Çekebilir

Ticaret ve Sanayi Odası’ndan İsrail’e tepki!

İlginizi Çekebilir

"Rüzgar" ve "Poyraz"a bebek gibi bakıyor

Haber Yorumları

Yorum Yaz

85016

Hakkımızda

Son dakika haberleri hızlı ve tarafsız bir şekilde KirikkaleSonDakika.net'te okuyabilirsiniz!. Kırıkkale ile ilgili gündemdeki son dakika haberler ve yeni gelişmeler anında Kırıkkale Son Dakika'da!

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171