KIRIKKALE
37°
00:29

İkindi'ye Kalan Süre

Sera Yapan Firmalar

Modernsera.com firmasından sera talebi olanlar için bilgilendirme yazısıdır. Ankara sera yapımı faaliyetleri gösteren profesyonel sera firması olarak Ankara merkezli tüm Türkiye'ye sera imalatı hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.


Sera kurulumlarında analizin, projelendirmenin, malzeme kalitesinin ve sistemlerin kurulumlarının değerini bilmekte ve tecrübeli ekiplerimizle titizlikle hizmetini sunmaktayız.

Referanslarımız sayfamızdan Ankara ili ve çevre bölgelerde modern sera kurmuş olduğumuz kurum, kuruluş ve şirketleri inceleyebilirsiniz. Sera projeleri ve imalatı uygulamalarında profesyonel bir yapı ile bitki verimini 10 kattan fazla arttırabilirsiniz.

Modern Sera profesyonel sera sistemleri kuran köklü bir firma olan BHK Yapı‘nın kuruluşudur. Firmamız bünyesinde alanında uzman teknik eleman ve mühendisleri barındırmaktadır. Sera yapımı için gerekli malzemelerin tasarlanması ve imalatı firmamız tarafından Ankara’da bulunan imalathanemizde yapılmaktadır.

Topraklı veya topraksız modern seralar ile hem sektöre hem de tüketiciye büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Tüm seracılık faaliyetleri için 7/24 destek veren tecrübeli teknikerlerden oluşan müşteri hizmetleri hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Yazı kaynağı ve bilgi almak için ilgili firma sayfası: http://www.modernsera.com/ankara-sera-yapimi-sera-firmasi/ .

İlginizi Çekebilir

Aybimaş’tan ekmeğe şok indirim

İlginizi Çekebilir

Caner öğretmenin ismi parkta yaşayacak

İlginizi Çekebilir

Vali Tekbıyıkoğlu, vatandaşla buluştu

Haber Yorumları

Yorum Yaz

85194

Hakkımızda

Son dakika haberleri hızlı ve tarafsız bir şekilde KirikkaleSonDakika.net'te okuyabilirsiniz!. Kırıkkale ile ilgili gündemdeki son dakika haberler ve yeni gelişmeler anında Kırıkkale Son Dakika'da!

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171