KIRIKKALE
31°

Tüyü bitmemiş yetim hakkını korumaya devam edeceğiz


 

Kırıkkale Belediye Başkanlığı için mevcut Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, üçüncü kez yeniden aday gösterildi. Başkan Saygılı, AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen törenle Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kamuoyuna resmen ilan edildi. 

Ak Parti Genel Merkezi, İki dönemdir Kırıkkale Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Mart ayında yapılacak olan seçimde yeniden aday göstererek Saygılı ile yola devam kararı aldı.
Başkan Saygılı ilk açıklamasını sosyal medya üzerinden verdi. Başkan Saygılı açıklamasında, “Sayın Cumhurbaşkanımız @RTErdogan’ın tensipleriyle Kırıkkale Belediye Başkanlığına yeniden adayım.
Allah’ın izniye siz değerli hemşehrilerimin destekleri ve dualarıyla, Aziz  hemşehrilerimize hizmet etmeye,tüyü yetmemiş yetimin hakkını korumaya devam edeceğiz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Köylere dadanan kablo hırsızları yakayı ele verdi: 4 gözaltı

İlginizi Çekebilir

Karla mücadelenin kahramanları ’Kesişme; İyi ki Varsın Eren’ filmini izledi

İlginizi Çekebilir

BAL 3. Grup’ta Talasgücü lider

Haber Yorumları

Yorum Yaz

11139

Hakkımızda

Son dakika haberleri hızlı ve tarafsız bir şekilde KirikkaleSonDakika.net'te okuyabilirsiniz!. Kırıkkale ile ilgili gündemdeki son dakika haberler ve yeni gelişmeler anında Kırıkkale Son Dakika'da!

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171