KIRIKKALE
37°
00:41

İkindi'ye Kalan Süre

Türk Yapı’nın satışa sunduğu imarlı arsaların yolları açıldı 

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde Türk Yapı Emlak tarafından satışa sunulan 300 dönümlük imarlı arsalar için yol açma çalışması başladı. Yahşihan Belediyesi ekipleri tarafından bölgede altyapının oluşturulması amacıyla yol açma çalışmaları gerçekleştiriliy


15 KAT İMARLI ARSALAR 
Emlak sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan Türkyapı Emlak, Kırıkkale'de önemli bir yatırım imkanı sunuyor. Gelişim, imar ve ileriye yönelik yatırıma açık olan birbirinden değerli arsalar müşterilerini bekliyor. Türkiye'nin birçok ilinde önemli yatırım çalışmalarına imza atan Türkyapı Emlak, Kırıkkale'de birbirinden değerli ve 15 kat konut şeklinde imara açılmış 300 dönüm arazinin satışını halka sundu.

EKİPLER HUMMALI ÇALIŞMA SERGİLİYOR 
Bölgenin daha hızlı şeklide gelişmesi ve konut lokasyonunun oluşması amacıyla harekete geçen Yahşihan Belediyesi ekipleri çalışmalarına start verdi. Yahşihan Belediyesi ekipleri tarafından bölgede altyapının oluşturulması amacıyla yol açma çalışmaları gerçekleştiriliyor. Gelişim, imar ve ileriye yönelik yatırıma açık olan birbirinden değerli arsalar müşterilerini bekliyor. 

BÜYÜK YATIRIM İMKANI 
Üniversite, eğitim-öğretim, sağlık tesisi, sosyal ve kültürel tesis, spor tesis, ticaret, akaryakıt ve servis, rekreasyon, gelişme konut ve camii alanı gibi birçok gelişime sahip olan ticari ve konuta açık imarlı arsalar lansman fiyatıyla satışa sunuluyor. Önümüzdeki süreçlerde devletin birçok yatırımına ev sahipliği yapacak olan bu bölgeler Adalet Bakanlığı tarafından cezaevlerinin yapılmasına da müsait bir konumda yer alıyor.

Haber: Tuğçe Özdemir

İlginizi Çekebilir

Matkabın içinden uyuşturucu çıktı!

İlginizi Çekebilir

Cumhuriyet’e özel fener alayı

İlginizi Çekebilir

Freni boşalan kamyonet belediye binasına çarptı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

34711

Hakkımızda

Son dakika haberleri hızlı ve tarafsız bir şekilde KirikkaleSonDakika.net'te okuyabilirsiniz!. Kırıkkale ile ilgili gündemdeki son dakika haberler ve yeni gelişmeler anında Kırıkkale Son Dakika'da!

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171