KIRIKKALE
37°
03:7

Akşam'a Kalan Süre

Vali Makas, kurban pazarında pazarlık etti

Vali Makas, kurban pazarında pazarlık etti


Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Kurban Bayramı öncesi kurban pazarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 
Bayram öncesi gerçekleştirilen hayvan pazarı incelemelerinde kurbanlık hayvanlarla ilgili alınan tedbirler ile pazarda yaşanabilecek olumsuzluklara karşı alınan tedbirler konusunda yetkililerden bilgiler alan Vali Makas, pazarda alım satım yapan vatandaşlar ve besicilerle sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.
 
Ziyaret ve incelemeleri sırasında Vali Makas, hem satış yapan hem de kurban almak için pazarda bulunan vatandaşlara hayırlı alışverişler temennisinde bulunurken bayram nedeniyle kurbanlık almak için pazara gelen vatandaşlarla da bir süre sohbet ederek bayramlarını tebrik etti.
 
Pazarı gezerken yanına gelen bir vatandaş Vali Makas’tan kurban pazarlığı konusunda yardım istedi. Bunun üzerine Vali Mehmet Makas, alıcı ve satıcı arasında yaşanan pazarlığa aracılık ederek anlaşmalarını sağladı.

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas’ın hayvan pazarı denetiminde Tarım Müdürü Fatih Ateş, AK Parti İl Başkanı Engin Pehlivanlı’de eşlik etti

Haber Yorumları

Yorum Yaz

22386

Hakkımızda

Son dakika haberleri hızlı ve tarafsız bir şekilde KirikkaleSonDakika.net'te okuyabilirsiniz!. Kırıkkale ile ilgili gündemdeki son dakika haberler ve yeni gelişmeler anında Kırıkkale Son Dakika'da!

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171