KIRIKKALE
37°
02:56

Akşam'a Kalan Süre

Balışeyh’e Organize Sanayi Bölgesi kurulacak 

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, Kırıkkale için 4’üncü Organize Sanayi Bölgesi müjdesi verdi. Yeni Organize Sanayi Bölgesi, Balışeyh ilçesine kurulacak. 


GEREKLİ ÇALIŞMALAR BAŞLAYACAK 
Kırıkkale’nin Balışeyh ilçesine bağlı Akçakavak köyü bölgesine 4’üncü Organize Sanayi Bölgesi kurulacak. Müjdeyi duyuran AK Parti Milletvekili Mustafa Kaplan, “İl Başkanlığım döneminde önceki dönem Milletvekilimiz. Ramazan Can ve önceki dönem Kırıkkale Valimiz Bülent Tekbıyıkoğlu ile girişimlerinde bulunduğumuz 4.Organize Sanayi Bölgesi projesi için yaptığımız son görüşmeler neticesinde 31.08.2023 tarihli yazı ile Bakanlığımızca ön onay verilerek yer belirleme sürecinin başlatılmasına karar verilmiştir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mehmet Fatih Kacır’a ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Kırıkkale’li sanayicilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi. 

Haber: Ahmet Gökdemir

İlginizi Çekebilir

Çetinkaya ailesinin mutlu günü 

İlginizi Çekebilir

AK Parti’de adaylık için usul ve esaslar belirlendi

İlginizi Çekebilir

Aday adayları sessiz!

Haber Yorumları

Yorum Yaz

79050

Hakkımızda

Son dakika haberleri hızlı ve tarafsız bir şekilde KirikkaleSonDakika.net'te okuyabilirsiniz!. Kırıkkale ile ilgili gündemdeki son dakika haberler ve yeni gelişmeler anında Kırıkkale Son Dakika'da!

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171