KIRIKKALE
37°
01:9

İkindi'ye Kalan Süre

Rüzgar kız Pelinsu Şahin’den gümüş madalya

Kırıkkale’nin rüzgar kızı olarak tanınan Pelinsu Şahin, Bulgaristan’da düzenlenen Balkan Kros Şampiyonasında gümüş madalya kazandı.


ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİLER
Kırıkkale Üniversitesi’nde eğitim ve öğretim hayatını sürdüren ve Kırıkkale’nin rüzgar kızı olarak bilinen Pelinsu Şahin, başarılarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Pelinsu Şahin, Bulgaristan’da düzenlenen Balkan Kros Şampiyonasında gümüş madalya kazandı.

Bulgaristan’da Balkan Kros Şampiyonasında Türkiye’ye U23 kategorisinde *Gümüş Madalya* kazandıran Pelinsu Şahin ve Antrenörü Abdullah Yılmaz ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş’i ziyaret etti.

TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Güneş, şampiyonların yetişmesi noktasında ellerinden geleni yaptıklarını ifade etti. Pelinsu Şahin’i tebrik eden Güneş, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak her konuda sizlerin yanınızdayız” dedi. Şahin, 10 Aralık’ta Belçika’da düzenlenecek olan Avrupa Kros Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek.

Haber:Süleyman Ok 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Üniversitesi’ne kongre merkezi

İlginizi Çekebilir

Ülkü Ocaklarından üniversite standı 

İlginizi Çekebilir

Profesörden öğrenciye ahlaksız mesaj

Haber Yorumları

Yorum Yaz

26093

Hakkımızda

Son dakika haberleri hızlı ve tarafsız bir şekilde KirikkaleSonDakika.net'te okuyabilirsiniz!. Kırıkkale ile ilgili gündemdeki son dakika haberler ve yeni gelişmeler anında Kırıkkale Son Dakika'da!

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171